Chcete být na internetu opravdu vidět a vydělávat?

Rádi byste přilákali zákazníky, kteří u vás najdou přesně to, co hledají? Klíčem k úspěchu je online marketing. Díky němu můžete zvýšit své tržby, získat více návštěvníků na váš web a poznat, kdo je váš cílový zákazník, i jak se na internetu chová.

Ano, to vše dokážete i vy prostřednictvím nástrojů online marketingu. Je to pro vás jedna velká neznámá? Stačí si přečíst tento online marketing ebook a budete překypovat znalostmi. Je jen na vás, jak je využijete. Tato elektronická kniha o online marketingu je plná základních informací o online marketingu a vychází z 12 let praxe, zkušeností a know how autora, který se cítí v online marketingu jako ryba ve vodě.

Možná máte také zkušenosti s marketingem, ale ve stále měnícím se prostředí z toho můžete mít v hlavě trochu guláš. Kniha uvádí všechny online marketingové aktivity do logických souvislostí a vy na konci čtení budete mít ve všem jasno. Kniha se vám bude hodit i když máte na online marketing agenturu či šikovného kolegu. Webová analytika, měření dat a jejich vyhodnocování, to vše najednou bude dávat smysl a data uvidíte v širších souvislostech. Online markeťákům se jistě bude hodit i šikovný generátor pro vytváření UTM parametrů, tzv. utm builder máte k dispozici zcela zdarma a pomůže vám ještě lépe rozšifrovat výkon jednotlivých zdrojů, médií a kanálů u vašich kampaní.